صفحه ما در رسانه های اجتماعی

سه‌شنبه 8 فروردین 1402

قبض‌ های نجومی گاز لرستان/ کار را به دادستانی کشید

مردم الیگودرز در استان لرستان که از شهرهای سردسیر کشور محسوب می‌شود، با افزایش چندین برابری بهای قبض گاز مواجه شدند؛ موضوعی که کار را به دادستانی کشانده است.

به گزارش اقتصاد انرژی و به نقل از اکو ایران، امروز برخی رسانه‌ها از افزایش شوک‌آور قیمت گاز در قبض‌های جدید شهرستان الیگودرز خبر دادند و نوشتند که اغلب مشترکان گاز روستایی و شهری این شهرستان با صدور قبض‌های این ماه خود شوکه شده‌اند.

تصاویری که روز پنجشنبه (6 بهمن) از برخی قبض‌های گاز مشترکان این شهرستان در فضای مجازی منتشر شده، مبالغی میلیونی را نشان می‌دهد.

در همین رابطه، تسنیم از ورود دادستان استان لرستان به این موضوع خبر داده و به نقل از او نوشته است: متاسفانه رقم قبض‌های گاز در شهرستان‌های ازنا و الیگودرز که از مناطق سردسیر استان محسوب می‌شوند، بسیار عجیب و میلیونی بود.

دادستان لرستان افزوده است: ‌پس از بررسی‌های ویژه شاهد بودیم مصرف برخی خانواده در ماه‌های قبل بعضا کمتر از ۵۰ هزار تومان بوده ولی در قبض جدید ۱۰ میلیون یا بیشتر محاسبه شده است.

به گفته این مقام قضایی، در یکی از این موارد، یک پیرزن که تنها یک بخاری داشته با قبض گاز چند میلیون مواجه شده است.

وی از انجام مکاتباتی بای توقف روند صدور و پرداخت این قبض‌ها خبر داده و گفته است: در جلسه‌ای ‌با مدیرعامل شرکت گاز لرستان و مکاتبات انجام‌شده از طریق تهران، پرداخت قبض‌های نجومی متوقف شده است.

مطالب مرتبط

نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار